MS3VT1R32.768 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More MS3V-T1R 32.768 MICRO CRSTAL
T+R Partial
6244 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More MS3VT1R32.768 0
X'TAL 32.768KHZ +/-20PPM 12.5PF MS3VT1R32.768 MICRO-CRYSTAL
5356 in stock
Similar Parts of MS3VT1R32.768
MS3V-T1R-32.768KHZ
9 suppliers
75135 in stock
MS3V-T1R-32.768KHZ-12.5PF
6 suppliers
102955 in stock
MS3V-T1R32.768KHZ12.5PF20PPM
4 suppliers
44109 in stock