MPX2E474K225B CAP POLY 0.47uF 20% 250V (X2) LS 22.5MM stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More MPX2E474K22.5B JENNFU
0
4499 in stock
More MPX2E474K225B JENN FU
3590 in stock
More MPX2E474K225B JENN FU
CAP POLY 0.47uF 20% 250V (X2) LS 22.5MM
3000 in stock