MLI-201209-R18K stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More MLI-201209-R18K MAG LAYERS
SMD2
4100 in stock
4000 in stock
51 in stock
IND 0.18uH 0805 0.40Rdc 250mA 10%
9032 in stock