MLF2012DR39MT000 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More MLF2012DR39MT000 TDK
TDK
5986 in stock
More MLF2012DR39MT000 100000 TDK
100000 in stock
More MLF2012DR39MT000 TDK
4000 in stock
More MLF2012DR39MT000 TDK
700032 in stock
More MLF2012DR39MT000 TDK
3-5 days, europe
4600 in stock
More MLF2012DR39MT000 TDK
100142 in stock
More MLF2012DR39MT000 TDK
Oem/2 days to me,0805 High Frequency SMD Inductors 39nH 20
4000 in stock
More MLF2012DR39MT000 TDK
120000 in stock
More MLF2012DR39MT000 TDK
SMD
4230 in stock
More MLF2012DR39MT000 TDK
100000 in stock