MLF2012DR27K stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More MLF2012DR27K TDK
4K PC REEL MIN
4000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More MLF2012DR27K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012DR27K TDK
3145 in stock
More MLF2012DR27K TDK
3100 in stock
More MLF2012DR27K TDK
26000 in stock
More MLF2012DR27K TDK
new and original
79334 in stock
More MLF2012DR27K TDK
805
26007 in stock
More MLF2012DR27K TDK
100000 in stock
More MLF2012DR27K TDK
80000 in stock
More MLF2012DR27K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 0.27UH 2012
2395 in stock
Similar Parts of MLF2012DR27K
MLF2012DR27KB000
4 suppliers
MLF2012DR27KT
13 suppliers
719164 in stock