MLF2012C270K stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More MLF2012C270K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C270K
TDK
1200000 in stock
More MLF2012C270K TDK
new and original
79354 in stock
More MLF2012C270K TDK
100000 in stock
More MLF2012C270K TDK
80000 in stock
More MLF2012C270K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 27UH 2012
1476 in stock
More MLF2012C270K TDK
Similar Parts of MLF2012C270K
MLF2012C270KB000
4 suppliers
MLF2012C270KT
10 suppliers
540247 in stock