MLF1608A3R9K stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More MLF1608A3R9K TDK CORP
Stock
73 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More MLF1608A3R9K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF1608A3R9K TDK
100000 in stock
More MLF1608A3R9K TDK
80000 in stock
More MLF1608A3R9K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 3.9UH 1608
3481 in stock
More MLF1608A3R9K TDK
Similar Parts of MLF1608A3R9K
MLF1608A3R9KB000
4 suppliers
MLF1608A3R9KT
9 suppliers
520585 in stock
MLF1608A3R9KT00
3 suppliers
12000 in stock
MLF1608A3R9KT000
2 suppliers
67814 in stock
MLF1608A3R9KTA00
24 suppliers
MLF1608A3R9KTB0E
4 suppliers
42969 in stock
MLF1608A3R9KTD07
9 suppliers
59339 in stock
MLF1608A3R9MB000
MLF1608A3R9MT
2 suppliers
108020 in stock