MGN2AM-DC48 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More MGN2AM-DC48 OMRON
RELAY DC 48V 2P1T 30A 5P OPEN SC
94 in stock
More MGN2AM-DC48 OMRON ELECTRONICS INC-IA DIV
56630 in stock