MCH185A2R2C 2.2pF +/-0.25pF 0603 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More MCH185A2R2C ROHM
64000 in stock
More MCH185A2R2C ROHM ELECTRONICS
2.2pF +/-0.25pF 0603
4000 in stock
More MCH185A2R2C ROHM
SB2
20 in stock