LXV35-024SW stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More LXV35-024SW EXCELSYS TECHNOLOGIE
22 in stock
More LXV35-024SW EXCELSYS TEC
22 in stock
More LXV35-024SW 20 EXCELSYS TECHNOLOGIES
20 in stock
More LXV35-024SW
22 in stock
More LXV35-024SW
Excelsys Technologies
10000 in stock
More LXV35-024SW EXCELSYS TECHNOLOGIES
AC/DC LED Light. Const.Volt. 90-305Vin 24Vout 35W IP67
23 in stock
RoHs Compliant
23 in stock
25 in stock