LTST-C230CKT LED-LMP LED2F stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More LTST-C230CKT LITE-ON
LED, 1206 SMD, SOT-23, 1.8V, 20mA, CLEAR, RED
230 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More LTST-C230CKT LITEON
10000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More LTST-C230CKT LITEON
3000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More LTST-C230CKT LITE-O
IN STOCK
519 in stock
More LTST-C230CKT LIGHT-ON
STOCK, SAME DAY SHIPPING
1500 in stock
More LTST-C230CKT LITEON
LITEON - LTST-C230CKT
6000 in stock
More LTSTC230CKT LTN
108000 in stock
More LTSTC230CKT LITE ON
5984 in stock
More LTST-C230CKT LITE-ON ELECTRONICS INC
LTN,STOCK,T/R
50 in stock