LTS-6680E 0.56 inch (14.22 mm) digit height single digit seven-segment stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More LTS-6680E LITE
IN STOCK
500 in stock
More LTS6680E LITE-ON SEMICONDUCTOR CORPORAT
110 in stock
More LTS-6680E
Numeric Display 1-DIG, Red-Org
50 in stock
More LTS-6680E LITEON
in stock
680 in stock
More LTS-6680E LITEON
50000 in stock
Similar Parts of LTS-6680E
LTS6680E-G
4 suppliers
36360 in stock
LTS6680EGH
2 suppliers
330 in stock
LTS6680E-H
5 suppliers
1890 in stock