LL1608FH10NJL stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More LL1608FH10NJL TOK
INDUCTOR CHIP 10NH 5% 0603 LL1608
8000 in stock
More LL1608FH10NJL
308 in stock
More LL1608-FH10NJ-L TOKO
1000 in stock
More LL1608FH10NJL TOKO
4000 in stock
More LL1608FH10NJL TOO
4000 in stock