LK32161R8KT stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More LK32161R8K-T TAIYO
INDUCTOR SMT 1.8UH 10% 1206 2K/R
1644 in stock
More LK32161R8KT TAIYO
478 in stock
More LK32161R8K-T TAIYO YUDEN
10000 in stock
More LK3216 1R8K-T TAIYO YUDEN
88000 in stock
More LK32161R8KT TAIYO
20000 in stock