LF52CPT-TR stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More LF52CPTTR ST
8639 in stock
More LF52CPT-TR STM
07+
18000 in stock
More LF52CPT-TR STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 5.2V 0.5A Positive
3300 in stock
Similar Parts of LF52CPT-TR
LF52CV
24 suppliers
80993 in stock
LF535N
2 suppliers
3548 in stock