LD2985BM36R stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More LD2985BM36R ST
SOT23-5?
15000 in stock
More LD2985BM36R ST
new and original
600000 in stock
More LD2985BM36R STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 3.6V 150mA Positive
3300 in stock