L225J500 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More L225J500 OHMITE
51 in stock
More L225J500 OHMITE
RES 500R 225W 5% HOLLOW W/LUGS
55 in stock
More L225J500 225W 500 OHMS VIT 5
Ohmite
52 in stock
More L225J500 OHMITE
RESISTOR POWER 500 OHM 225W
21 in stock