K271J15C0GF5TL2 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More K271J15C0GF5TL2 VISHAY
DIP
7103 in stock
More K271J15C0GF5TL2 VISHAY
new and original
19650 in stock
More K271J15C0GF5TL2 BC/VISHAY
CAP 270PF 50V CERAMIC C0G 5% COG
4720 in stock