IXGA20N60B stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More IXGA20N60B
IXYS
528 in stock
More IXGA20N60B IXYS
400 in stock
More IXGA20N60B
IXYS
10000 in stock
More IXGA20N60B
388 in stock
More IXGA20N60B IXYS GMBH DM
20 in stock
More IXGA20N60B IXYS
TO-263
10600 in stock
More IXGA20N60B IXYS
800 in stock
More IXGA20N60B WESTCODE/IXYS
800 in stock
More IXGA20N60B IXYS
TO-
200 in stock
More IXGA20N60B IXY
856 in stock