IXFX32N50 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More IXFX32N50 IXYS
OEM EXCESS 1606IDLYS
213 in stock
More IXFX32N50 90 IXYS CORPORATION
IN STOCK
90 in stock
More IXFX32N50
43 in stock
More IXFX32N50 IXYS
2000 in stock
More IXFX32N50 IXYS
5400 in stock
More IXFX32N50 IXYS
Ô­×°
3753 in stock
More IXFX32N50
IXYS
60000 in stock
More IXFX32N50 I X Y S
50 in stock
More IXFX32N50
MODULE
300 in stock
More IXFX32N50 IXYS
TO-3P
5000 in stock
Similar Parts of IXFX32N50
IXFX32N50Q
19 suppliers
96091 in stock