IXFX24N100F stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More IXFX24N100F
IXYS
24 in stock
More IXFX24N100F
1000 in stock
More IXFX24N100F
IXYS
10000 in stock
More IXFX24N100F
541 in stock
More IXFX24N100F IXYS
15E
24 in stock
More IXFX24N100F IXYS
TO
3800 in stock