IXFX120N20 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More IXFX120N20 IXYS
NEW
264 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More IXFX120N20 IXYS
NEW EXC 1603IDDEDI
3750 in stock
More IXFX120N20 IXYS
IN STOCK
20 in stock
More IXFX120N20 IXYS
1000 in stock
More IXFX120N20
1000 in stock
More IXFX120N20
IXYS
10000 in stock
More IXFX120N20 I X Y S
50 in stock
More IXFX120N20 IXS
59 in stock
More IXFX120N20
399 in stock