IXFN150N10 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More IXFN150N10 IXYS
module
915 in stock
More IXFN150N10
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
MOSFET POWER MODULE 150A 100V
54 in stock
More IXFN150N10 IXS
90 in stock
More IXFN150N10
91 in stock
More IXFN150N10 IXYS
58 in stock