IXFM13N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More IXFM13N50
IXYS
10000 in stock
More IXFM13N50 I X Y S
50 in stock
More IXFM13N50 EEI
IXFM13N50
25 in stock
More IXFM13N50 IXYS
Original,TO-204AA
57020 in stock
More IXFM13N50 IXYS
250 in stock
More IXFM13N50 IXYS
56 in stock
More IXFM13N50 IXYS
TO-204
53 in stock
More IXFM13N50
30000 in stock
Similar Parts of IXFM13N50
IXFM13N50-A
4 suppliers
24607 in stock