IXFL80N50Q2 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More IXFL80N50Q2 IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFL80N50Q2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFL80N50Q2
1000 in stock
More IXFL80N50Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock