ISD5116SI Single-Chip Voice Record/Playback Device Up to 16-Minute Dur stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More ISD5116SI ISD
SOP28
104 in stock
More ISD5116SI
240 in stock
More ISD5116SI ISD
SOP
686 in stock
More ISD5116SI
ISD
10000 in stock
More ISD5116SI OKI
STOCK IN ASIA
3334 in stock
More ISD5116SI ISD
116 in stock
More ISD5116SI NUVOTON
Original,28-SOIC
58207 in stock
More ISD5116SI ISD
500 in stock
More ISD5116SI ISD
1000 in stock
More ISD5116SI ISD
SOP
30 in stock