IRFR13N20D Power MOSFET(Vdss=200V, Rds(on)max=0.235ohm, Id=13A) stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More IRFR13N20D IR
Stock Europe - ROHS:NO
66 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More IRFR13N20D
1000 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More IRFR13N20D INTERTIOL RECTIFIER
12 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: +1 561 202 9701
More IRFR13N20D INTERN
IN STOCK
48 in stock
More IRFR13N20D
1602IDEOLASSJP
4355 in stock
More IRFR13N20D IR
TO-252
10000 in stock
More IRFR13N20D
2500 in stock
More IRFR13N20D IR
Rob XT 223
63 in stock
More IRFR13N20D INT L RECTIF
IN STK-7/TUBE-
57 in stock
More IRFR13N20D IR
4650 in stock
Similar Parts of IRFR13N20D
IRFR13N20DPBF
61 suppliers
IRFR13N20DTR
18 suppliers
101889 in stock
IRFR13N20DTRL
4 suppliers
97884 in stock
IRFR13N20DTRLP
3 suppliers
38000 in stock
IRFR13N20DTRLPBF
6 suppliers
17835 in stock