IRFB23N15 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More IRFB23N15 IR
338848 in stock
More IRFB23N15
664 in stock
More IRFB23N15 IR
MOSFET N-CH 150V 23A TO-220AB
1000 in stock
More IRFB23N15 IR
TO-
3800 in stock
More IRFB23N15 IR
TO-220AB
11000 in stock
Similar Parts of IRFB23N15
IRFB23N15D
47 suppliers
724814 in stock
IRFB23N15DPBF
71 suppliers
997581 in stock