IRAM136-3023B Integrated Power Hybrid IC for Low Voltage Motor Application stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More IRAM136-3023B IR
3000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IRAM136-3023B INFIN
70 in stock
More IRAM136-3023B IR
FAC-NEW IDAVN1506
298 in stock
More IRAM136-3023B INTERNATION
43 in stock
More IRAM136-3023B INTERNATION RECTIFER
56 in stock
More IRAM136-3023B 38 INTERNATION RECTIFER
38 in stock
More IRAM1363023B IR
28 in stock
More IRAM136-3023B
60 in stock
More IRAM136-3023B IR
OEM 2-5 DAYS
136 in stock
More IRAM136-3023B INTERNATIONAL RECTIFIER
Original,PCB Module
3487 in stock