IM04RU220K stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More IM04RU220K
Molded Inductors 22 uH 10%
50 in stock
More IM04RU220K
IM-4 22 10% R36
52 in stock