IDT7MP4145S20M stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More IDT7MP4145S20M IDT
our stock ! New parts
51 in stock
More IDT7MP4145S20M INTEGRATED DEVICE TECHNOLOGY
IC CMOS STATIC RAM MODULE
20 in stock
More IDT7MP4145S20M
(OEM's Only)
60 in stock