ICA224SLTG30 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More ICA-224-SLTG30 RN
IC SOCKET MACH 22 10.16MM
30 in stock
More ICA-224-SL-TG30 RN
22 POS .400 CLFRM MACH IC SKT
19 in stock
More ICA224SLTG30 RN
9959 in stock