HFCN-2000 Ceramic High Pass Filter 2410 to 6250 MHz stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More HFCN-2000 (+) MINICIRCUITS
7777 in stock
More HFCN-2000 MINICIR
200 in stock
More HFCN-2000 MINI-CIRCUITS
20 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More HFCN-2000 MINICIR
52 in stock
More HFCN-2000 MINICIRCUITS
IN STOCK
60 in stock
More HFCN-2000 MINI-CIRCUITS
60 in stock
More HFCN-2000 MINI CIRCUITS
88 in stock
More HFCN-2000 MINI
5108 in stock
More HFCN-2000 MINI
100 in stock