HC49US4000MHZ stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More HC49/U-S-4.000MHZ
XTAL SMT 4.000MHZ T/R
1500 in stock
More HC49US4000MHZ AVX
7000 in stock
More HC-49/US-4.000MHZ JYEG
1000 in stock
More HC49US40.00MHZ
55 in stock