HC49US16.000MABJB stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More HC49US16.000MABJB
HC49US Radial Leaded Crystals
50 in stock
More HC49US16.000MABJB CITIZEN
1705 in stock
More HC49US16.000MABJB CITIZEN AMERICA
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:16MHZ; FREQUENCY TOL
942 in stock
More HC49US16000MABJB CITIZEN
1800 in stock