HC49S24MHZ stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More HC49S24MHZ XTAL
XTAL - HC49S24MHZ
50 in stock
More HC49/S 24MHz
69 in stock
More HC49S24MHZ
90 in stock
More HC-49S-24MHZ FOX
14000 in stock