HC13R8R16.384MHZ stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More HC13R8R16.384MHZ HC
*STOCK *NEW&ORIGINAL
17 in stock
More HC13R8R16384MHZ FOXCONN
480 in stock
More HC13R8R-16.384MHZ CONNOR WINFIELD
1199 in stock
More HC13R8R 16.384MHZ CONNOR WINFILD
750 in stock
More HC13R8R16.384MHZ CWC
500 in stock
More HC13R8R-16.384MHZ CONNER WINFIELD
1199 in stock