GRM40COG222J050AL stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More GRM40COG222J050AL MUR
CMC
1077 in stock
More GRM40COG222J050AL MUR
2760 in stock
More GRM40COG222J050AL MURATA
CAPACITOR, CERAMIC, 50 V, C0G, 0.0022 UF, SURFACE MOUNT, 080