GAL16V8A25LPI stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More GAL16V8A-25LPI LATTICE SEMICONDUCTOR CORP
LAT,HIGH PERFORMANCE PLD
16 in stock
More GAL16V8A25LPI MOSEL VITELIC
414 in stock
NEW DIP
60 in stock
More GAL16V8A-25LPI
SIMPLE-EEPLD,PAL-TYPE,CMOS,DIP,20PIN,PLASTIC
50 in stock