FX161CJ16F40P stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More FX16-21S-0.5SH HI
40 in stock
More FX16-315-0.5SH HIROSE
CONNECTOR,NEW
55 in stock
More FX161CJ16F40P INFINEON
360 in stock
More FX16-4.7 TAMA
SFM OSCILLATOR
1500 in stock