FQI85N06 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More FQI85N06
558 in stock
More FQI85N06 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 60V 85A I2PAK
7600 in stock
More FQI85N06
TO
3800 in stock
More FQI85N06 FAI
1000 in stock