FQI70N08 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More FQI70N08 FSC
2960 in stock
More FQI70N08
326 in stock
More FQI70N08 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 80V 70A I2PAK
7600 in stock
More FQI70N08
TO
3800 in stock
More FQI70N08 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI70N08 FAIRCHILD
38373 in stock
More FQI70N08 FAI
1000 in stock