FQI44N08 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More FQI44N08 FSC
361 in stock
More FQI44N08
111 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 80V 44A I2PAK
7600 in stock
More FQI44N08
TO
3800 in stock
More FQI44N08 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
38368 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
TO-262
6000 in stock
More FQI44N08 FAI
1000 in stock