FQI24N08 80V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More FQI24N08
544 in stock
More FQI24N08 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 80V 24A I2PAK
8150 in stock
More FQI24N08
TO
3800 in stock
More FQI24N08 FAI
1000 in stock