FGL40N150DTU stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More FGL40N150DTU
1000 in stock
More FGL40N150DTU FAIRCHILD
4037 in stock
More FGL40N150DTU FAIRCHILD
IGBT NPT 1500V 40A TO264
7500 in stock
More FGL40N150DTU
12 in stock
More FGL40N150DTU FSC
20 in stock
More FGL40N150DTU FAIR
176 in stock