FGI40N60SF stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More FGI40N60SF FSC
486 in stock
More FGI40N60SF FAIRCHILD
600V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGI40N60SF
FGI40N60SFTU
3 suppliers
124170 in stock