FGH40N65UFD stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More FGH40N65UFD FAIRCHILD
650V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH40N65UFD IN STOCK
IN STOCK
170 in stock
Similar Parts of FGH40N65UFD
FGH40N65UFDTU
17 suppliers
914155 in stock