FFPF10UP20S Ultrafast Rectifier stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More FFPF10UP20S FAIRCHILD
TO-220F
3000 in stock
More FFPF10UP20S
11258 in stock
More FFPF10UP20S FSC
540 in stock
TO-220
50 in stock
More FFPF10UP20S FAIRCHILD
CA4
16396 in stock
More FFPF10UP20S FAIRCHILD
10A/200V UltraFast Rectifier
50 in stock
More FFPF10UP20S FAIRCHILD
TO-220F
3500 in stock
More FFPF10UP20S FRI
8800 in stock
More FFPF10UP20S
592 in stock
More FFPF10UP20S FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-220F
45000 in stock
Similar Parts of FFPF10UP20S
FFPF10UP20STU
24 suppliers
432743 in stock