FFB16C0205K stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More FFB16C0205K AVX
Stock Europe - ROHS:YES
290 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More FFB16C0205K AVX
500 in stock
More FFB16C0205K AVX
CAP FILM RDL 2UF 900V 10% 27LS
970 in stock
More FFB16C0205K AVX
7500 in stock
More FFB16C0205K
Medium Power Film Capacitors 9
50 in stock