FDD5N50U stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More FDD5N50U FAIRCHILD
DPAK
500 in stock
More FDD5N50U FSC
576 in stock
More FDD5N50U FAIRCHILD
500V N-Channel MOSFET, FRFET
50 in stock
More FDD5N50U FAIRCHILD
TO-252(DPAK)
3500 in stock
More FDD5N50U
173 in stock
More FDD5N50U FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-252(DPAK)
45000 in stock
More FDD5N50U FAIRCHILD
TO-252(DPAK)
5020 in stock